| facebook01 a întrebat:

Am sanse la Informatica ID, Universitatea din Bucuresti daca eu vreau sa o iau de la 0 la info si sa si lucrez in domeniu in acelasi timp? Ma refer sa absolv si sa iau examenele fara sa repet anul pentru ca vreau mai mult sa lucrez practic fara sa tocesc teoria aia.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai putea sa lucrezi in domeniu daca esti la 0 cu programarea?

| facebook01 explică (pentru suntserios):

Fac un curs, invat ceva si in primele 6 luni si ma angajez la un internshiplaughing simplu

| suntserios a răspuns (pentru facebook01):

Pai daca asta e planul de ce mai pierzi timpul cu facultatea la distanta?

| facebook01 explică (pentru suntserios):

Am inteles ca oarecum este importanta o licenta in domeniu. Intrebarea era daca ar fi grea facultatea happy multumesc mult oricum