| DanielaMi a întrebat:

Buna, am și eu câteva întrebări legate de cursul de dermopigmentare. Am înțeles ca la finalul acestui curs se va da un examen final. ce nota trebuie sa iei pentru a trece? Sau dacă nu îl treci ce se va întâmpla? Adică cursul acesta costa foarte mult dacă îl pici pierzi toți banii și nu te vei alege cu nimic?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai nu ai intrebat trainerul de la curs?
IN principiu se da un examen scris cu teorie si un examen practic sa zic asa unde vei aplica ce ai invatat.
NU ai cum sa pici daca ai invatat si ai talent, ca daca nu aveai nu te mai apucai.
Trainerul e obligat oricum sa iti raspunda la intrebari si nelamuriri, deci pune-lewinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nota 7 ar trebui sa iei minim.