| Andreea_Mary_1994 a întrebat:

Buna am si eu o firma de transporturi si as vrea sa fiu contactata va rog sa nu ma judecati dar nu stiu cum sa pun pe net pagina de site....ms:* file:///C:/Users/kanos/Desktop/firma%20de%20trensporturi .htm

2 răspunsuri:
| RCristofor a răspuns:

Buna Andreea, daca doresti sa ai un site oficial al firmei tale te rog sa-mi trimiti un mesaj privat si iti voi prezenta oferta mea. Tin sa precizez ca preturile nu sunt cele de pe piata, ci mult mai scazute.

| anonimg a răspuns:

Http://www.hostinger.ro/
Cauta pe google gazduire web gratuita.