| cristianmihai1 a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare... Am cautat pe net si nu gasesc. Mi-am construit din nou maselele cu pivoti, la fisa medicala de la politie, in special Academia de Politie, ma considera inapt? Poate o considerati o aberatie dar asta am auzit de la niste prieteni care tot acolo se orienteaza si ei... Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta daca ai pivoti, implant sau dinti falsi, atata vreme cat nu ai carii in gura si nici dinti lipsa.
Este mai important sa fii perfect sanatos, iar fisa medicala cu toate anlaizele si acordul celorlalti medici de specialitate, sa fie favorabila.
Cum stai cu conditia fizica?
Cat de bun esti la alergat, rezistenta si viteza?
Ca acolo dai probe eliminatorii.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Si daca ii aveai lipsa mergea. Trebuie doar sa nu ai carii netratate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai toți dinții, nu te caută și de pivoți.