| andreimunteamTPU a întrebat:

am si eu o intrebare.ce profesie pot sa imi aleg pe viitor? as dori ceva in domeniul mashinilor. poate ma ajutati si voi cu vreo idee. Dau Funda.
scuze pentru categorie.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista o meserie care se numeste masinist. Daca-ti placeau femeile era mai greu raspunsul.

| cuvant a răspuns:

Cauta in tehnlogia constructiilor de masini, mecanic, tinichigiu si lista poate continua.
E un loc de munca care pe viitor se poate castiga bine daca esti bun in domeniul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesie,la Dragoste si sex?

| theboy27 a răspuns:

Depinde ce vrei sa studiezi la masini si care parte iti place mai mult. Eu ti-as recomanda sa accesezi domeniul reparatiilor pentru ca este foarte cautat si va fi tot timpul.

| mixxjim a răspuns:

Exista facultati cu profil mecanic unde exista sectie de "autovehicule rutiere" si le poti vedea aici, ca nu stiu de unde esti http://www.studentie.ro/......-dl61-s232
daca-ti place fa asta, este o meserie cu care-ti poti gasi de lucru oriunde in lume, inginerii specialisti sunt cautati mereu si peste tot. succes!