| naomyandra273 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum pot sa ajung cunoscuta, adica de la sase ani fac canto si iau nu mai premii si medalii, dar vreau sa ajung cunoscuta, cum ar fi la tv .etc.Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| mirciu1234 a răspuns:

Nu fi timida, X factor, Vocea Romaniei, Romani au talent, Du-te la festivaluri care se difuzeaza la tv, de acolo la eurovizion, te asigur,. Poti face tutoriale

| naomyandra273 explică:

Totusi la x factor si vocea romaniei, trebuie sa ai 14 ani si la romanii au talent am participat xca mai intai e preselectia netelevizata si nu mau ales.Altceva please.