| anonymous6 a întrebat:

Am si eu o intrebare..se poate trece de la I.F.R la taxa sau buget?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Da.Vorbeste la secretariat.

| miTzuliK93 a răspuns:

Da' bine-nteles. Trebuie doar sa fii deasupra limitei numarului de locuri, impus de care facultatea respectiva, la buget.

Se face un clasamen la fiecare final de semestru / an. Se ia nota de la fiecare examen si se inmulteste cu 5 si se aduna toate. Rezultatul este numarul tau de credite. Pe baza acelui numar de credite esti repartizat intr-un clasament buget / taxa.