| XxLorexX a întrebat:

am si eu o intrebare. Sunt printre voi persoane care o urasc pe Selena Gomez? Daca da, va rog lasati un mesaj. Am creat o pagina pe facebook, Anti Selena si nu ma prea descurc. Daca vreti si aveti cont pe facebook, va rog mult de tot sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Da ce ai cu saraca fata"?

| XxLorexX explică:

"Sraca fata? ", nu mai saraca nu e. Vai de capul ei. Nu sunt singura care o uraste, mai sunt sute pagini de facebook Anti Selena.

| XxLorexX explică:

"Sraca fata? ", numai saraca nu e. Vai de capul ei. Nu sunt singura care o uraste, mai sunt sute pagini de facebook Anti Selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@rolly3342
Ea o urăşte pe selena pentru că este iubita lui Gayber, şi ea crede că într-o zi se va căsatori cu el.Cât de drăguţ e asta?

Mda, deloc.

| XxLorexX explică:

@Mrocks
De unde stii tu ca de aia o urasc? Pot avea multe alte motive!

| XxLorexX explică:

@ahmad Daca ati ura-o m-ati putea ajuta, dar din moment ce tu nu o urasti nu ai cum sa intelegi. Fiecare are gusturile lui, e treaba ta daca o placi, dar eu nu inteleg de ce mai intrati pe aceasta pagina daca va place.

| PikaRawrr a răspuns:

Draga mea.realizezi cat de proasta esti? Daca nu iti place selena nu mai pomeni de ea. Eu il urasc pe Gaystin Gibar si nu ma plang. De asta m-am indepartat de americani si am trecut la asiatici. Daca intr-adevar nu ti'ar fi placut de ea nu pomeneai nimic.dar acum m-am uitat prin intrebarile tale si numai Selena in sus selena'n jos. ceea ce imi arata ca esti fana.si pozele de pe facebook sunt facaturi.nici macar originala nu poti fi. daca tot o consideri atat de proasta. waiting.asta nu inseamna ca mie imi place de ea.cuz' eu nu le mai am cu americanii de 1 an.sunt total dedicata Coreei.