| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: vreau sa dau la academia de politie dar am vergeturi albe in zona genunchilor, voiam sa stiu daca este o problema sau daca se considera semne distinctive. Multumesc multwinking

Răspuns Câştigător
| FlowVODA a răspuns:

Cere parerea medicului de la CMJ-ul judetului tau, pentru ca acolo te vei prezenta in momentul in care iti vei face fisa medicala M.A.I, iar ulterior vei fi examinat la Bucuresti.Sunt destul de exigenti in ceea ce prezinta semnele distinctive cand acestea sunt TATUAJE, anume, cand nu sunt acoperite de uniforma de vara.Au fost foarte multi acceptati chiar daca aveau anumite semne pe fata.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Nu are nimic.