| Stefuu2011 a întrebat:

Buna am si eu o problema mi se zbate ochiu de 2 zile ochiu drept imi puteti da un sfat dc mi se zbate.

3 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Lipsa de calciu, pentru care poti urma un tratament cu Magneziu B6 sau Berocca, mie mi-a trecut dupa ce am luat MgB6.

| gangania a răspuns:

Poate fi d bine sau poate fi d rau, asta fiind o teorie superstitioasa ca sa zic asalaughing si se zice ca sa nu zici ca ti se zbate pentru ca daca e d rau se poate implini, asa cum ochiul tau vede tot si nu zice nimic asa trebuie sa taci si tu laughing, insa intr'un fel medical si stiintific probabil ai lipsa d calciu sau ceva vitamine...in orice caz nu te ingrijora...

| bettwolf a răspuns:

Se zice ca ar fi lipsa de calciu
dar, daca se zbate mai tare si nu poti vedea mai bine du-te la doctorwinking