| danyela_6021 a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte daca stiti sau auziti de vreun post liber de munca sa ma anuntati pentru ca am cautat peste tot si am lasat multeee ceva-uri si nimic.sunt din brasov si am nevoie urgenta de un loc de munca.va multumesc si pentru celelalte raspunsuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cauta director vorbitor de franceza, coafeza, electrician, etc. cauta printre anunturile serioase, nu te lasa amagita de cele de video si altele slabeee - vezi aici http://www.publi24.ro/......-de-munca/ SUCCES

Cauta in ziarele locale din orasul tau sau pe net...scrii orasul si locul de munca dorit!