| sandutatralala a întrebat:

)
Am studiat 9 ani la un liceu muzical de prestigiu din Chisinau, si acum vreau sa continui studiile (muzicale sau legate cu psihologia) in Norvegia, dar nu stiu nici un colegiu. Caut pe net si nu gasesc nimic, doar universitati. Ok, in asa caz imi convine si o scoala in Norvegia, de dorit in Oslo. Daca vreti, puteti sa ma ajutati))

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Interesantă intrebare, Faci școala în rep. Moldova și vrei să pleci în Norvegia dar întrebi în România ce și cum să faci... Ce te leagă de România?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cum poti accesa site-ul din Moldova?