| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am terminat Facultatea de Medicina. Trebuie sa fac asigurare malpraxis. Din pacate in orasul meu natal nu sunt sedii pentru aceasta asigurare. Imi poate recomanda cineva un site pentru a face asigurarea malpraxis online? (Mi-e frica de faptul ca voi trimite banii si nu voi primi asigurarea). Va multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu incerci sa mergi special intr-un alt oras ca sa faci asigurarea?

| mi25 a răspuns:

Https://www.asigurari.ro/asigurare/rcp
Vezi de firmele mai cunoscute, cum este Omniasig, Asirom etc.