| emmmaaaaaaaaa a întrebat:

am terminat facultatea în 2011, acum sunt la master pe care îl voi termina în 2013. Ma gândeam sa ma înscriu la anul la titularizare, deoarece am făcut liceul pedagogic, as vrea ca educatoare. Știe cineva cam care ar fi salariul? Va mulțumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Salariul de debutant ar fi cam de 600 de lei.

1 răspuns:
| BizZi a răspuns:

Buna alexazet, daca intr-adevar este lucrul pe care ti-l doresti si ceea ce vrei sa faci de ce nu, o profesoara castiga in jur de 130 ron sau ceva de genu, nici eu nu stiu prea sigur, imi cer scuze ca nu-ti pot da informatia fiind sigura pe mine dar cel mai bun sfat al meu este sa te duci sa te interesezi. Vorbeste cu cineva care lucreaza in acest domeniu si vai sti exact. Bafta!