| Mario1994 a întrebat:

Am terminat liceul, nu de mult! Si sunt foarte confuza ca nu stiu ce meserie voi incerca pentru viitorul meu, ma gandeam la asistent farmacist sau cosmetica! Am doua variante pe care trebuie sa aleg una, bac-ul il voi da. Si nu merg la facultate, am probleme financiare! Sfatuiti-ma ce sa fac? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cosmeticiana este mai usor, ca poti face si acasa treaba asta, ori mergi la cliente, ori vin ele la tine!

| WaterDrop a răspuns:

Farmacist este cu siguranta varianta mai buna sau ai putea merge chiar pe asistent generalist.Destul de bine platite, cautate in afara si locuri stabile de munca.

| Alex_Maciu_1989 a răspuns:

Incearca sa iti rezolvi unele probleme aici https://propaperwritings.com/ chiar e ok site ul