| riki10004 a întrebat:

Bună.
Am terminat liceul pe specializarea de alimentație. Vreau sa fac un curs ca să fiu inspector alimentar, există?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un simplu curs nu vei putea deveni inspector în alimentație; va trebui sa urmezi cursurile facultății de industrie alimentară.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Curs pentru a fi INSPECTOR LA STAT? De fapt ce vrei tu e sa mergi sa muncesti in strainatate pe bani grei pentru a avea de spaga aferenta admiterii pe un astfel de post. Auzi tu la el, cica face cursuri si se angajeaza dupa aia la stat! Unde te crezi aici, in Elvetia?

| gothicbat a răspuns:

Mai bine urmează o facultate, o să ai mai multe opțiuni.