| RoxyOnTPU a întrebat:

Am trei propuneri pentru nume de scena(pentru acrita si scriitoare desi nu prea conteaza pentru ce): Shadow, Rain si Star. Spuneti-mi care vi se pare cel mai dragut. O sa il folosesc pe care il alegeti voi.

Răspuns Câştigător
| MrKid a răspuns:

E cam asa:shadow e luat; star nu merge pentru a fii scriitoare si rain nu prea are sens...Eu zic sa-ti pui Blesswinking

| RoxyOnTPU explică (pentru MrKid):

Bless suna dragut...da are legatura cu religia si nu vreau sa par de moda veche...Da suna ok

| MrKid a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Bless inseamna binecuvantarebig grin

5 răspunsuri:
| MrKid a răspuns:

Nu merit si eu fundapuppy dog eyes? ca doar te-am ajutat nu?

| nicusor95 a răspuns:

Shadow suna binetongue

| EllaDeny a răspuns:

Dintre cele propuse Shadow mi se pare mai potrivit, desi cam niciunul dintre numele pe care le-ai enumerat nu mi se pare potrivit pentru nume de scena si nici pentru un nume obisnuit ( sa ii zic asa). Oricum, asta este parerea mea, iar tu il alegi pe cel care iti place, iar cel mai bun nume enumerat mai sus, t-am spus si inainte, mi se pare Shadow.