| Dnspsc a întrebat:

Buna,am varsta de 18 ani, anul viitor am in plan sa dau la Scoala de Subofiteri Vasile Lascar din Campina.Am o intrebare legata de semnele particulare, respectiv cicatricile.Am o cicatrice post operatorie sub buza de jos si o cicatrice in urma unei arsuri pe bicepsul drept(oarecum la limita cu tinuta de vara). Tin sa mentionez ca arsura are undeva la 2-3 cm.
Sunt riscuri sa nu trec proba medicala?

1 răspuns:
| Dani211 a răspuns:

Poți trece frate, ce trebuie au cicatricile ca nu faci parada modei.Se câștiga bine la subofițerii ca nu ești fraier sa stai ca mine pe salariu minim, sa nu uiți sa îți etalezi gleznele la vedere și pensat, obligatoriu!