| Madiii12 a întrebat:

am visat ca am luat 6.5 la un examen dat recent, dar nu se specifica daca sunt admisa sau respinsa. spuneti-mi si mie care este interpretarea acestui vis.

4 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

De obicei cand visez ca iau nota mica intr-un test de afpt in realitate nota e fie cea mai mare ori printre primele.Nu stiu daca e valabil si pentru tine..Sau posibil te-ai consumat mult cu testul asta si esti stresata ce nota o sa iei si astfel actioneaza subconstientul tau in vis.

| Mwha a răspuns:

Te gandesti prea mult daca iei sau nu iei. Si eu am dat un examen important, si am visat ca nu l-am luat si toti colegii radeau de mine, dar in realitate l-am luat cu o nota bunicica si am intrat la colegiul care mi-am dorit. Sa nu crezi in vise, te insala.

| fuzzer a răspuns:

Probabil acest examen inseamna mult pentru tine, si creierul, reda anumite imagini, pentru a arata importanta acestui lucru, sau pur si simplu este doar imaginatia.

| Vi003 a răspuns:

O sa reusesti si vei fi buna de cinste. Vesti bune!