| Bebesofia66 a întrebat:

Anul acesta termin liceul si as vrea sa devin nutritionist, de aceea m-ar interesa ce salar are un nutritionist, cati ani dureaza facultatea de nutritie si dietetica si cat ar costa un an de scolarizare in sistemul cu taxa al unei facultati?

Răspuns Câştigător
| Uxellodunon a răspuns:

Nu ai precizat orasul
In Bucuresti faci facultatea de medicina, trebuie sa invetide te rupi, daca nu pici la buget taxa e cam 12000 de lei, dureaza 6 ani mai ai si rezidentiatul, si ajungi si somer dupa. Succes!

| Bebesofia66 explică (pentru Uxellodunon):

Mersi pentru informatii, o sa imi fie de folos!

1 răspuns: