| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Aș avea câteva întrebării:
1)Ce responsabilități are un subofițer sau un maistru de intendență în cadrul MApN?
2)Ce materii se studiază în cadrul specializărilor de intendență?
3)Cum se desfășoară procesul de admitere pentru această specializare?
4)Ce recomandări au absolvenții pentru cei care care doresc să urmeze o carieră în intendență?
5)Dacă ați recomanda o altă specializare în cadrul MApN, care ar fi aceea și de ce?
6)Credeți că specializarea în comunicații ar fi mai potrivită decât cea în intendență, având în vedere cerințele actuale și perspectivele de carieră?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crezi ca stie cineva pe TPU? Sigur nu stie nimeni, cauta pe google daca gasesti astfel de informatii, sau dupa ce te inscrii la scoala acolo vei afla tot ce trebuie sa stii.

| sierra1 a răspuns:

5 aviație (money-money-money)