| micutafloare a întrebat:

Aş avea nevoie de câteva informații privind Academia Fortelor Terestre "Nicolae Balcescu" Sibiu despre admitere, pregătire, specializări. Aş vrea să aflu de la cineva care a candidat pentru loc sau chiar este la aceasta academie.Sunt in clasa a11-a şi m-ar ajuta mult parerile voastre.Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Cel mai bine intra pe pagina lor...

| micutafloare explică (pentru Alexandruuu88):

Am accesat pagina, dar mai am nevoie de niste păreri si experiente. E putin diferit când iti explica cineva care a trecut prin asta. Numai bine!

| Alexandruuu88 a răspuns:

Daca tu vrei sa dai acolo...Nu te lua după păreri.Fiecare o sa zica parerea lui.Trebuie sa iei singur decizia. Daca tu iti doresti, nu mai te intereseaza ce zice x -y.Si la mine toți îmi zic ca la poliție e nu stiu cum...sigur ca sa nu intrii sa te descurajeze