| Dennissel a întrebat:

As dori doar cei care au fost la acest liceu sa raspunda la intrebarea"Care sunt pasii pe care ar trebui sa-i urmezi ca sa intrii la Liceul Militar de la Breaza?" si daca eu am bifat liceul Economic si nu intru la cel militar intru in economic? sunt fata. funda

1 răspuns:
| AlinaValentina97 a răspuns:

Nu sunt la acel liceu dar daca nu intri la liceul militar, o sa intri la cel economic sau daca nu mai sunt locuri nici la cel econimic calculatorul o sa aleaga pentru tine.