| Roxi_Harabagiu_1999 a întrebat:

Bună,aş dori nr de telefon a lui Alina Eremia şi să fin real vă rog

7 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Te-ai inscris pe site special pentru intrebarea asta? Esti cumva draguta asta: https://www.facebook.com/harabagiu.roxi.75?fref=ts
? si ai 12 ani? =))

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Tu cati ani ai?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mult ca tinewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Lol

| Paulvasile10 a răspuns:

Cand o sa inteleaga toata lumea ca numerele de telefon ale vedetelor nu sunt publice si ca nu le are nimeni, in afara de prieteni si familie si eventual alte persoane?

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

+40 733 933 519 funda?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru PereteanuConstantinescu):

Asta e numarul de contact pentru echipa care organizeaza evenimente cu vedete.