| Mirela37 a întrebat:

As dori sa aflu cateva opinii referitoare la Facultatea de Finante, Asigurari, Banci si Burse de Valori din cadrul ASE Bucuresti (in special pareri ale absolventilor deja intrati pe piata muncii). Domeniul mi se pare interesant. Mi-e teama sa aplic, insa, din cauza situatiei dificile prin care trece piata muncii din Romania in momentul de fata.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să sperăm că te-ai decis. Piața muncii a fost și atunci și este și acum favorabilă pentru această paletă largă de profesii.