| Diana1819 a întrebat:

Buna, as dori sa fiu de profesie, profesoara. Ceva pareri despre aceasta profesie? Si bineinteles, m-ar interesa castigul lunar, depaseste 2000?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se incadreaza in suma care zici tu dar cauta la clasele cand copii au varste mici pentru ca sant mai cuminti. Pe la liceu e mai mare stres cu elevii

| Adry05 a răspuns:

Daca tie iti place fa-te, ce conteaza parerea noastra?

| mee6 a răspuns:

Din pregatiri poti avea un venit bonus ( frumusel ) dar depinde si de materia pe care vrei sa o predai.

| Amely21 a răspuns:

La clasele mici e foarte bine. Contează mult să îți placă copii și să ai răbdare cu ei. Mie sincer îmi place să fac asta. Deseori, copii îmi fac ziua mai frumoasă.
Și venitul e destul de Ok.