| brokxy a întrebat:

Buna, as dori sa imi spuneti o lista de Job-uri unde nu ai nevoie de facultate, dar lucrezi pe telefon, gen raspunzi la apeluri sau lucrezi pe calculator.

13 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Operator la orice companie de telefonie, operator la 112, operator call center la companii care ofera infomatii despre produsele pe care le comercializeaza, sunt multe sanse, e foarte bine sa ai si liceul, dupa parerea mea este absolut obligatoriu acum

| Directioner99 a răspuns (pentru Raducons):

Pt operator 112 iti trebuie anumite cunostinte.nu poate veni oricine de pe strada sa fie operator 112

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Directioner99):

Evenimentele recente fac să pară că oricine de pe stradă ar fi mai competent ca operator decât actualii operatori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Directioner99):

STS ar trebui desființat. Ce încredere sa mai în serviciile lor?

| brokxy explică (pentru Raducons):

Scuze nu voiam sa pun si,, amuzant,, doar inteligent, Multumesc

| brokxy explică (pentru Directioner99):

NU. Nu din ala vreau eu. Eu as vrea gen in vanzari care vorbesc despre produse etc La asta nu stiu daca trebuie facultate ..insa

| Raducons a răspuns (pentru Directioner99):

Se poate face o perioada de pregatigatire, asa nici inginer nu poti ca sa fii direct, trebuie sa faci un curs, sau medic numai zic, ideea e ca merge si nu treuie facultate

| Directioner99 a răspuns (pentru Raducons):

Ca sa fii inginer trebuie sa faci facultate.nu un curs

| Directioner99 a răspuns (pentru brokxy):

Agent de vanzari

| Directioner99 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Adevarat

| Raducons a răspuns (pentru Directioner99):

Trebuie sa faci si curs, in facultate nu inveti chiar tot

| Jenga a răspuns:

Influencer happy

| Alphacrow21 a răspuns:

Operator