| ana201010 a întrebat:

Buna! As dori sa incep pregatirea pentru Academia de politie cu specializarea in drept, dar inca nu sunt destul de informata in ce consta meseria pe care o pot practica dupa. Aveti idee ce posibilitati de meserii exista dupa terminarea acestei facultati? Daca locul este asigurat? Daca aveti idee cam si ce salarii sunt in dreptul in politie? Orice detaliu este apreciat. Multumesc! (va rog fara comentarii inutile si necorespunzatoare)

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Academia de politie... locul este asigurat?"

este!

și ți-am putea spune și cu cât se plătește compensația de hrană după ce ai vechimea de vreo douăjdeani.