| Deeutza2012 a întrebat:

Buna as dori sa ma ajutati vreau sa aleg un profil pentru liceeu dintre astea trei uman spaniola desing vestimentar sau actorie P. S. sunt priceputa la toate de mai sus funda cel mai bun profil si cel mai explicit raspuns

3 răspunsuri:
| adelina222 a răspuns:

Pai daca vrei la actorie poti da la un liceu ca Dinu LIPATTI. stii spaniola dar engleza si cu franceza... daca da poti da la profilul filologie sau stiinte sociale. aici depinde ce ti place mai mult...

| Deeutza2012 explică (pentru adelina222):

Poi stiu multe limbi straine si engleza franceza italiana mai multe imi place si acoria dar si sa creez haine toate tri in aceiasi masura ce as putea alege

| adelina222 a răspuns:

In locul tau as da la filologie sau stiinte sociale... dar tie daca iti place asa mult desing vestimentar da la profilul acesta...