| LUMINITA_9709 a întrebat:

as dori sa-mi spune-ti si mie de unde pot downloada urmatoarele carti:sisteme de comunicatii- Luminita Scripcaru; comunicatii mobile-Bogdan Ion; transmisiuni analogice-Constantin Ion si Ion Magherescu; retele locale de calcularoare-Munteanu Adrian; manual network pentru administrare retele si depanare retele-Meyers Mike.Multumesc muuuult.

1 răspuns:
| emaema a răspuns:

In primul rand poti da numele cartii pe care o cauti pe net si vezi unde poate fi postata cartea. apoi mai sunt site-uri de unde poti downloda carti diverse gratis. unul dintre site-uri este www.scribd.com; iar o alta rezolvare este sa cauti pe net " carti informatica gratis " sau " carti matematica gratis " si mai gasesti site-uri cu astfel de carti. intotdeauna cand vrei sa cauti o carte da motor de cautare pe google " carti downlode gratis " sau ceva asemanator.