| MaryaElena2979 a întrebat:

As dori sa stiu cat de mult conteaza concursurile la care ai fost in scoala generala pentru admiterea la liceu? Pentru a intra la liceu pe sectia mate-info trebuie neaparat la fie si un concurs de mate la care sa fi participat?

1 răspuns:
| teodor10 a răspuns:

Nu au ni o importanta concursurile la care ai participat. Admiterea se face pe baza de dosar, in care importanta au mediile 5-8 si tezele respective pe care le dati voiwinking