| Bibileascaaa a întrebat:

as dori sa stiu daca ma pot transfera la un liceu militar dintr-unul civil? Bineinteles, stiu ca trebuie sa dau probele la admitere, dar nu stiu daca ma pot transfera in timpul liceului. happy

3 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Normal ca te poti transfera in timpul liceului, dar trebuie' sa dai diferenta de program, cred happy

| bogdanmarica a răspuns:

Eu sunt la liceul militarhappy. Si nu potihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Liceele militare au un regim special. Nu poti sa te transferi de la unul "civil". Doar cu admitere din anul I poti sa-l faci.