| Simo1611 a întrebat:

As vrea idei de job-uri

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Transformă cosmeticele în bani
nu ai sef, nu ai program. Inscrie-te acum, comanda produse cosmetice si ai comision intre 23% si 40% din valoarea comenzii, plus alte premii Castigurile sunt nelimitate, poti depasi cu mult salariul tau de acum trebuie doar sa vrei, din marea familie Oriflame fac parte toate categoriile de persoane de la elevi pana la directori, te asteptam si pe tine.

Având atât de multe ediții pe an, pline de produse spectaculoase, cataloagele Oriflame practic vând singure. Când vei livra comenzile clienților tăi, vei avea la îndemână atât de multe informații din domeniul frumuseții și al modei, încât, practic, subiectele de discuție sunt nelimitate. Clienții tăi vor aprecia și metoda de cumpărare - atât de comodă și la îndemână. Și ca și cum nu ar fi de ajuns, orice vânzare din catalog îți aduce o reducere de cel putin 23%. Începe chiar astăzi sa castigi cu Oriflame
Prin Oriflame, familia și prietenii vor deveni clienții tăi, adică tu vei fi persoana pe care o vor căuta atunci când vor avea nevoie de produse de calitate și sfaturi de înfrumusețare potrivite. Ca și consulant, câștigi bani, te distrezi și poti construi o echipa. Mai mult, pe masură ce afacerea ta crește, poți participa la conferințele internaționale organizate de companie în locuri exotice, poți cunoaște noi persoane și te poți distra numai așa cum se întâmplă în marea famile Oriflame. Te poti inscrie direct aici:
http://ro.oriflame.com/......consultant -Nu esti obligat sa plasezi comanda in fiecare campanie;
-Nu exista o valoare minima a comenzii;
-Livrarea comenzii la domiciliu sau la sediu Oriflame
-Nu se percepe taxa de reactivare(in cazul in care ai fost inactiv/a o perioada);
-Cadouri de bun venit si Programe de loialitate
- Cand vrei sa te retragi este simplu: nu mai plasezi comenzi; Nu exista riscuri;

E-mail ln_anamaria@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bestjobs.ro gasesti cate joburi ai nevoie

| Sellak a răspuns:

Pai, spune si tu mai intai ce sti sa faci, ce studii ai, ce calificari ai, cati ani ai... ca daca intrebi doar asa " idei de job-uri " si eu iti recomand spalator de vase nu-ti convine. Spune-ne ceva despre tine si iti recomandam si niste job-uri.