| Cutzucumintecutzu a întrebat:

As vrea sa dau la criminalistica dar nu stiu ce liceu ar trebui sa fac.dar ar fi o idee..sa dau la politie.din cate am inteles ar fi ca s-au desfintat liceele de politie din Bucuresti.
Imi puteti da niste sfaturi? De exemplu:unde pot gasi un liceu bun(de politie, militar sau bio-chimie)...si ce trebuie sa fac inainte de a intra la acel liceu.
Ms mult.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Liceul e cam irelevant, ce conteaza e ce faci dupa liceu, iar in cazul tau cea mai potrivita alegere e academia de politie

1 răspuns:
| heavymetal a răspuns:

Conteaza profilul liceului. o sa iti fie mult mai usor la stiinte ale naturii. poti merge mai departe la facultatea de chimie, apoi poti sa faci un master in criminalistica