| Ursoianu23Ovidiu a întrebat:

As vrea sa imi fac un vlog impreuna cu un prieten,si as vrea si eu cateva idei, nu conteaza cat de tampite sunt, ci doar sa fie.

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

M-ai nimerit,am multe idei asahappy. Faceti si voi o discutie despre baieti si fete. Stiti cum e, fetele spun "am intalnit azi un baiat,e de treaba, e motivat, are planuri de viitor, ii plac copiii, e baiatul perfect" iar baietii spun "frate am intalnit azi o fata, e perfecta! Are sanii imensi!". Adica diferente dintre oameni, de mentalitate, de caracter, dar intr-un mod vesel.