| PaullaDeDe a întrebat:

Bunahappy

As vrea sa imi schimb aparatul in ceva mai bun pentru ca vreau sa urmez un curs de fotografiat in vara urmatoara.

Ce aparat foto imi recomanda-ti pentru Inceput, dar nu as vrea ca anul urmator sa il schimb dupa ce il achizitionez.

Ce marca imi recomandati? Voi de care aveti?

Ceva profesionist imi doresc! Asa pentru inceput parinti mi-au dat un fond de 3.000 de lei pentru el(aparat).Ca sa imi indeplinesc visul de a deveni fotograf!happy

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

In primul rand iti urez succes, apoi eu stiu ca cele mai bune aparat de fotografiat sunt dslr-urilebig grin, eu am camera compacta BenQ de 1 megahappysucces pe viitor si sa auzim de bine