| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat sa lucrez ca admin. Nu dau mai multe informatii deoarece nu sunt sigura ca ma poate ajuta cineva. Prind foarte repede si stiu cate ceva legat de IT. As vrea tare mult sa invat sa lucrez in asa ceva fiindca ma pasioneaza si nu stiu de unde sa incep. Va rog raspundeti doar daca sunteti dispusi sa ma invatati si sa lucrati cu mine. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Admin adica administrator? In ce?

Bula
| Bula a răspuns:

:O
N-ai vrea direct ministru?
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa te ajute cineva cu asa ceva trebuie sa dai mai multe detalii. Oricum, vei fi ajutat daca ai deja o baza (si nu, nu se pune daca stii sa instalezi jocuri sau sa faci windows-ul sa mearga mai bine). Ai putea sa inveti un limbaj de programare (pe care il vrei tu). Gasesti destule tutoriale pe internet happy