| milawe4ka a întrebat:

Buna as vrea sa ma fac de profesie masajista....Este greu sau mai bine merg la niste cursuri de machiaj? Mersi anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Beatricce a răspuns:

Depinde ce iti place sa faci. Daca tu crezi ca ai vrea sa te faci maseuza atunci nu este greu, totul depinde de ambitie. La fel si cosmetica, sau cum spui tu machiajul este frumos, dar trebuie sa ai indemanare si acolo.
Omul nu se naste invatand. Orice se poate invata, bineinteles daca doresti happy

3 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Se zice maseuza. Da, mai bine te duci la machiaj.

Răspuns utilizator avertizat
| LoredanaT a răspuns:

Mai bine te duci la cursuri de machiaj :*