| Yearsss a întrebat:

happy as vrea sa ma fac Dj spuneti-mi cum sa ma invat mai bine si cam pe unde sa merg? sunt din Baia Marewinking add: ba.numelo

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Mergi la un DJ adevarat sa te invete tainele mxajelor.

| ValiP a răspuns:

Dupa cum ai spus-o pare ca vrei sa devii peste noapte laughing dar vei avea mult de furca, nu e chiar asa usor. Incepe a sa folosesti Virtual Dj, Traktor sau fa un curs pentru producatori, costa 500 € dar merita si eu l-am facut happy Succes

| jokergg a răspuns:

Gaseste niste programe pentru incepatori pentru a face mix-uri.Arata ce s-a primit prietenilor si vezi daca le place.Mai departe vezi singur