| Hakimi a întrebat:

Buna! As vrea sa stiu, cei care lucreaza in domeniu in special, sau care cunosc persoane, cam ce salariu ar avea un pompier subofiter? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| gehf a răspuns:

În România, salariile pompierilor subofițeri variază în funcție de experiență, grad militar și alte factori. Iată o aproximare generală a salariilor pompierilor subofițeri în România:
Un pompier subofițer debutant (recent încheiat școala de subofițeri) ar putea avea un salariu de aproximativ 2.600 - 3.200 lei pe lună.

Cu experiență și graduri militare superioare, un pompier subofițer ar putea câștiga între 3.600 și 4.800 de lei sau chiar mai mult pe lună.

Este important de menționat că aceste cifre sunt aproximative și pot varia în funcție de locație, serviciul de pompieri, modificările salariale ulterioare și alți factori. Succes happy

1 răspuns:
| CarmenCraciun a răspuns:

Probabil in jur de 3000 lei.