| nicolestef a întrebat:

As vrea sa stiu daca pentru Academia Fortelor Terestre este necesar profilul mate-info. Sper ca ma poate ajuta cineva big grin

Răspuns Câştigător
| extrahelp a răspuns:

Nu este necesar sa fi pe profil mate-info. acolo se dau subiecte de m2 si psihologie. deci. n.ai nevoie de mate info. daca te duceai la ATM iti trebuia mate-info
o zi buna

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

După mate info ai mai multe porți deschise!
Academia Fortelor Terestre este o prostie!

| Pilotu a răspuns:

La nici o academie nu este necesar vreun profil happy gradul de dificultate al subiectelor insa ar putea sa fie mai ridicat de M2. anul asta si eu am dta admiterea acolo si pot sa spun ca subiectele au fost M1