| idontknow a întrebat:

as vrea sa urmez facultatea de drept si tot odata doresc si la buget! din cate am inteles se da un examen.trebuie sa stapanesti gramatica limbii romane! nu? dati-mi sfaturi!

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Da, trebuie sa stii bine gramatica. nu ne-ai spus la ce universitate. daca la bucuresti... invata cat poti gramatica.

| ioandreii a răspuns:

Depinde de oras si universitate... in iasi de exemlu se intra cu dosar si e greu cu media ultima a fost 9 60 la buget