| Shoker a întrebat:

As vrea sa va intreb daca ma duc sa imi scot cazierul judiciar, mi-l poate da in acceasi zi? ca eu sunt din jud. Brasov da stau la vreo 100 de km distanta intr-un sat si e dificil...plus ca am nevoie de el pana luni.deci... Dau funda! Ms!

Răspuns Câştigător
| lcmbobovl a răspuns:

Cazierul judiciar se elibereaza pe loc dupa ce faci cererea DAR inainte trebuie platita taxa de eliberare la trezorerie.

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Nu trebuie sa vii dupa el a doua zi pana iti face cazierul asa ca asteaptate la vorbele astea "Va trebuie sa veniti maine sa-l luati"