| PatrisiaCristina a întrebat:

Buna
As vrea sa va pun o intrebare referitor la licee.
Nu stiu ce sa fac si nu m-am gandit ca o sa fie asa greu in a-mi alege un liceu.
As vrea sa va cer o părere despre Colegiul Economic N. Titulescu Baia Mare profil economic.
Eu nu prea sunt cu matematica si mi-e cam frica.
Ce părere aveti?

Răspuns Câştigător
| DaRyuSN a răspuns:

Depinde ce iti place si ce ai vrea sa faci pe viitor. Si eu nu am fost prea mare "prieten" cu matematica si am mers la C.N Mihai Eminescu. Acum depinde si media cu care o sa termini clasa a-VIII-a. Poti sa imi trimiti un mesaj in privat cu alte intrebari, nu stiu care e probabilitatea sa mai raspunda cineva din zona.

| PatrisiaCristina explică (pentru DaRyuSN):

Nu pot sa iti trimit mesaj in privat.

1 răspuns: