| CristinaDaniela a întrebat:

As vrea salucrez si eu ca promoter, insa nu stiu firme sau campanii de promovare in afara de Pella Promotion.

Spuneti-mi si mie alte campanii, si daca sunt ok, la modul in care isi rasplatesc angajatii. Gen recomandari si daca ati mai lucrat, povestiti-mi experiente.

1 răspuns:
| Generalul a răspuns:

Firmele care cauta asa ceva posteaza mereu anunturi pe Bestjobs si Ejobs cat si in ziarele de mica publicitate. Cauta acolo si sigur gasesti ceva daca se cauta.