| pintexim a întrebat:

Buna as vrea si eu sa imi fac o slujba mica adica nu stiu si sa primesc si bani dar nu stiu ce slujba nu trebuie sa primesc multi bani? ce idei aveti

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la ce te pricepi şi apoi, în funcţie de ceea ce vrei şi ce aştepţi de la tine, interesează-te de locuri de muncă în domeniul ales. Asta dacă e vorba că vrei un serviciu, pentru că din formularea de mai sus "as vrea si eu sa imi fac o slujba mica" e mai greu de detectat.

| Justmepisicuta a răspuns:

Http://www.dracusori.eu/kpe Citeste ce scrie aici... trebuie doar sa stai acasa;) :D

| ombladon a răspuns:

Pun pariu ca mai mult de 16 ani, nu ai laughing

| ancutzyka29 a răspuns:

Te poti inscrie ca reprezentata la o firma de cosmetice gen Avon happy Bineinteles ca daca nu esti majora, trebuie sa te inscrii pe numele unui major care sa-si dea consimtamantul.De altfel,"slujba" e foarte usoara, pur si simplu dai catalogul in stanga si in dreapta si strangi comenzi.Cu cat esti mai ambitioasa, cu atat castigi mai mult, simplu si usor! La o comanda de 400 Ron, ai 100 ron ai taihappy Daca imi lasi un id si imi spui de unde esti te pot ajuta eu!>big grin