| arual1 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cam ce iti trebuie pentru a deveni animatoare in cluburi nu neaparat in Romania pentru ca o animatoare este judecata drept panarama, iar in alte tari te poti mandri cu asta. Ok partea cu frumusetea o stiu si sa faptul ca trebuie sa dansezi bine ma intereseaza varsta, salariu si inca ceva dotarea sanilor laughing) intreb deoarece am vazut si animatore cu sani mai mici... fara judecati si altele, funda raspunsurilor serioase si pentru cine pare sa aiba putine cunostinte. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| yzarin a răspuns:

Nu iti fa probleme cu privire la ceea ce cred altii despre tine. Daca asta vrei sa faci, doar fa-o! Cat despre "dotarile" despre care vorbesti, eu zic ca nu sunt asa importante aceste aspecte. Trebuie doar sa ai incredere in tine, in ceea ce esti tu cu adevarat. Un om constient nu te va judecat niciodata, iar cei care o fac, nu au decat. Dar este viata ta, iar daca acesta este visul tau, nu ar trebui sa te intereseze parerile altora. De salarii nu stiu ce sa zic, varsta este irelevanta (atata timp cat nu esti minora). Sper ca te.am ajutat! Bafta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita si in alta tari tot panarama esti...

| arual1 explică (pentru suntserios):

De ce ai fi panarama? Adica nu trebuie sa te dezbraci complet doar dansezi nu trebuie neaparat sa faci alte lucruri, seara in club vin fete aproate in fundul gol si danseaza si nu numai cu unu si sunt considerate "bune" si ceea ce face ele e normal si frumos...

| PeFuga a răspuns (pentru arual1):

Asta scrie in fisa postului, oficial... Dar esenta postului este aceeasi: banul adevarat iese daca te duci la separeu cu domnul sau domnii cu bani...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu nu, si alea tot panarame sunt