| CameliaGabriela13 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca pot intra in politie cu 1, 51 m inaltime si astm bronsic. Si daca nu, ce altceva din domeniul acesta imi recomandati.

3 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Nu poti intra in Politie in primul rand din cauza astmului iar pe locul 2 se afla inaltimea... Ori daca nu, ambele sunt la fel de importante. Astmul te va da jos la probe, deoarece nu ai voie sa alergi sau sa depui efort prea mare iar inaltimea la fel.
Iti recomand criminalistica, nu iti trebuie probe....doar studii si creier. big grin

| CameliaGabriela13 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Imi poti da mai multe detalii despre criminalistica? Adica ce trebuie sa fac?

| Titan123 a răspuns:

Ceva secretariat