| AnneMarye001 a întrebat:

as vrea si eu sa va cer parerea.Care meserie vi se pare mai buna:de psiholoaga sau farmacista? care m-ar avantaja pe viitor? dati-va cu parerea,cine argumenteaza il si votez, fundita nu dau ca fiecare aveti pareri diferite

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Farmacologia naturistă și cea specială!

Deci concentrate din plante și animale +diverse ape speciale, și „concentrate" din așa ceva.

Intră în zona semi-industrială a farmacologiei speciale, sau foarte speciale.

Deci laboratoare, care fac și producție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmacista.Daca te atrage aceasta meserie si daca iti place alege asta, dar numai daca iti place si chiar vrei.Ca sa ajungi psiholog iti trebuie pe langa facultate foarte multe cursuri, si pentru a-ti deschide un cabinet iti trebuie bani.Iar daca ar fi sa predai in licee, salariul este foarte mic.

| nanalicious a răspuns:

Eu zic psiholoaga. E mai interesant si poti castiga foarte bine! Asta e parerea mea! Vot?