| love10andra a întrebat:

As vrea si eu un job pe timpul verii.Am 13 ani.As vrea ceva serios...deci sa fie in orice domeniu.dar sa nu fie teapa sau ceva de genu...mi s-a mai intamplat!

Răspuns Câştigător
| Emma112 a răspuns:

Hmm de unde esti?
Poate la impartit pliante..ca asa nu stiu..nu crd ca te poti angaja undeva. De la 16 ani in colo mai ai sanse.
Eu am 17 ani jumate si in oras la mine nu mai gasesc nimic ca posturile de ospatarite s-au cam ocupat de acum
daca ai posibilitatea sa mergi pe litoral, acolo mai poti gasi joburi. happy

5 răspunsuri:
| Maryus17 a răspuns:

We nu este..credema am cautat si eu cand ai 14 ani o sa gasesti! funda?

| Alexandru_Voicu_1994 a răspuns:

La 13 ani ai slabe sanse sa fii angajata. Nu reusesc sa se angajeze persoane cu facultati terminate. Mai bine stai pe banii parintilor inca 4-5 ani.

| yopzi a răspuns:

Eu de curand m-am inregistrat pe un site. Te plateste sa dai click pe niste reclame. Ai aici linkul: http://www.clixsense.com/? 4349831. Iti ia 2 minute pe zi. Situl este serios.

| love10andra explică:

P.S:Sunt din Botosani!

| lextar113 a răspuns:

Ai putea livra ziare sau pita, alt ceva nu gasesti